Biz Kimiz

Artı Bilişim ve Destek Hizmetleri Neler Yapar ?


Firmamız, Hizmet ve Danışmanlık sektöründe, Tam Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve Profesyonel Hizmet ilkelerini esas alan bir yaklaşımla hizmet vermekte olup, uyumlu ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, sektörlerinde kendilerini ispat etmiş olan kuruluşlarla başarılı uygulamalara ve projelere imza atmıştır.


Her çözümde size verimlilik, zaman, kazanç sağlıyoruz...


Logo Kobi, Teknik Destek Hizmetleri, Masaüstü ve Sunucu Sistemlerini, içinde bulunan yazılımlar veya bilgisayar çevre birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsamaktadır.


Artı Bilişim ve Destek Hizmetleri olak 2009'de kurulmuştur.Artı Bilişim bugüne kadar özellikle Microsoft,Logo Yazılım ürünlerinin satışı, desteği ve eğitimi başta olmak üzere gerek, Logo yazılım ile çalışan gerekse firma isteğine göre, her türlü özel yazılım konularında uzman personele sahiptir. Firmamız, Hizmet ve Danışmanlık sektöründe, Tam Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve Profesyonel Hizmet ilkelerini esas alan bir yaklaşımla hizmet vermekte olup, uyumlu ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş sektörlerinde kendilerini ispat etmiş olan kuruluşlarla başarılı uygulamalara ve projelere imza atmıştır.


Artıbilisim,Kurulduğu günden bu yana teknolojide kaliteyi ve güveni ön planda tutarak müşterilerine hizmet sunmuştur. 2009 yılına kadar Kurumsal Bilgi Hizmetleri bölümü ve Logo Çözüm Merkezi bölümü olarak iki ana konuda hizmetlerini sürdürmüştür ve edindiği tecrübeye yeni değerler katmış, kendini yenilemiş ve bu yenilenmeyle birlikte Sanallaştırma, Blade ve Veri Depolama Çözümleri, Butik Hosting, Antispam bölümlerini oluşturmuştur. Amacı daha iyi hizmet kalitesine ulaşmak olan firmamız, on yılı aşan tecrübesiyle çok sayıda kurum ve saygın şirketlere teknolojik hizmetler sunmaktadır


Daha verimli olmak için her zaman en iyi olanla güç birliği. Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo Business Solutions’dan liderlere özel! Büyük işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarınana en uygun ERP Yazılımı: Tiger Enterprise