Logo Destek

Logo Destek Hizmetleri


Logo Bayii Logo Servisi


Logo Eğitim Hizmetleri


Logo programı satın aldığınızda kurum için gerek daha sonrasında yaşadığınız tüm sorunlarda size yardımcı oluyoruz. Servis hizmetlerimizi 3 farklı grup altında sunuyoruz:


Logo Bakım Anlaşması
Firmanızda sisteminizin çalışması ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza, yedeklerinizin güvenli bir şekilde alınmasına, kullanıcı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulunmasına odaklı bir çalışma sistemidir. Firmanızın durum değerlemesi sistem personelimiz tarafından yapılır ve size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunulur.


Tüm logo programlarının eğitimi LSU belgeli uzman personelimiz tarafından verilmektedir. Eğitimlerimiz 2'şer saatlik periyotlar halindedir. Eğitim süreleri firmanızın talebine bağlıdır. Müşterilerimize yerinde veya kendi ofisimizde eğitim vermekteyiz.


Logo Efatura Logo Edefter
Logo programları ile ilgili, programların açılmaması, hata mesajları gibi yaşadığınız sorunlarda, gerektiğinde yeniden kurulumun yapılması konularında, firmamızdan yerinde servis talep edebilirsiniz. Sisteminize sertifikalı uzamanlarımız tarafından en doğru şekilde müdahale edilerek sorunsuz hale getirilmektedir.


Logo Servis Danışmanlık
Danışmanlık hizmetimiz, tüm Bakım Anlaşması konularını kapsamakla birlikte, kullandığınız yazılımın firmanızda en fazla verimlilikte kullanılması için danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır. Firmanızın durum değerlemesi sistem personelimiz tarafından yapılır ve size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunulur.


Logo Uzak Bağlantı ile Servis
Firmanızda Logo programlarının sorunları ile ilgili ihtiyaçlarda Team Viewer uzak masa üstü desteğimiz ile sisteminize bağlanıp sizi bekletmeden, sorunlarınıza anında çözüm sunuyoruz.


Logo Telefon ile Destek
Telefon Destek hizmetimiz saat 7X24  olup, firmamızla çalışması süren müşterilerimiz için geçerlidir. Basit ve kullanıma yönelik soruların çözümleri için verilir.


İster özel çalışma ortamımızda ister hizmet sağladığınız ortamda yerinde eğitim almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.